Įvadinis skrydis lėktuvu

Rimčiausia dovana išbandymui ir supratimui apie pilotavimą. Įvadinis skrydis - kaip pilotui mokiniui:
* Instruktažas: susipažinimas su orlaiviu - techninės charakteristikos, kabinos išdėstymas, avarinės procedūros;
* Mokomasis skrydis, iki 45 min.: skrydžio pojūtis, lėktuvo valdymas, prietaisų parodymai, skrydžio elementai, radijo ryšio naudojimas, apžvalga;
* Aptarimas ir rekomendacijos po skrydžio.

200€    Užsakyti

Kviečiame į Paluknio aerodromą įvadiniam mokomajam skrydžiui - išbandyti orlaivio pilotavimo ypatumus, susipažinti su aviacine technika ir patirti skrydžio jausmą. Siūlome padovanoti šią patirtį besidominčiam aviacija savo draugui, artimam žmogui ar kolegai. Skraidymų sezonas trunka nuo gegužės pradžios iki rugsėjo pabaigos. Jei apsispręsite mokytis skraidyti - informacija ir registracija kursams - skyriuje Mokymo kursai

Mokomasis skrydis sklandytuvu ratu

Sklandytuvas išvelkamas autoišvilktuvu ir atkabinamas maždaug 300 m. aukštyje. Apskrisite supažindinamąjį ratą virš aerodromo. Susipažinsite su sklandytuvo skrydžio principais, patirsite skrydžio jausmą, pasigrožėsite gamta.
Skrydžio trukmė - apie 5 min.

60€  Užsakyti

Mokomasis pilotavimo skrydis sklandytuvu

Sklandytuvas išvelkamas lėktuvu ir atkabinamas aerodromo rajone. Susipažinsite su sklandytuvo skrydžio charakteristikomis ir galimybėmis, išbandysite sklandytuvo pilotavimą,  patirsite skrydžio jausmą, pasigrožėsite gamta.
Skrydžio trukmė - 20-30 min.

120€    Užsakyti

Mokomasis skrydis lėktuvu ratu

Apskrisite supažindinamąjį ratą virš aerodromo. Susipažinsite su ultralengvojo lėktuvo skrydžio charakteristikomis. Patys pilotuodami išbandysite lėktuvo pavaldumą ir patirsite skrydžio jausmą.
Trukmė - 7-10 min. 1 mokinio vieta.

60€    Užsakyti

Mokomasis skrydis lėktuvu link Trakų

Susipažinsite su ultralengvojo lėktuvo skrydžio charakteristikomis. Patys pilotuodami išbandysite lėktuvo pavaldumą ir pajausite skrydį. Tuo pačiu, grožėsitės gamta, ežerais ir Trakų pilimi.
Trukmė 20-25 min. 1 mokinio vieta.

95€    Užsakyti

Mokomasis skrydis trims - lėktuvu link Trakų

Susipažinsite su lėktuvo charakteristikomis, pavaldumu, patirsite skrydžio jausmą. Tuo pačiu, pasigrožėsite gamta, ežerais, Trakų pilimi.
Trukmė 20-25 min. 3 vietos.

270€    Užsakyti