Kviečiame į Paluknio aerodromą patirti skrydžio jausmą, išbandyti orlaivio pilotavimą ar padovanoti šią emociją savo draugui, artimam žmogui ar kolegai. Skraidymų sezonas trunka nuo gegužės pradžios iki rugsėjo pabaigos, tačiau Kvietimą skrydžiui įsigyti ir dovanoti galite bet kada. Jis galios visą artimiausią skraidymų sezoną. Paruošėme Jums eilę pasiūlymų:

Apžvalginis skrydis sklandytuvu

Sklandytuvas išvelkamas autoišvilktuvu ir atkabinamas maždaug 300 m. aukštyje. Apskrisite apžvalginį ratą virš aerodromo - pasigrožėsite Lietuvos gamta, patirsite skrydžio jausmą. Skrydžio trukmė - apie 5 min. 1 vieta keleiviui.

45€   Užsakyti

Lrytas.lt rekomenduoja smagų savaitgalį: skrydis sklandytuvu.

Pilotavimo skrydis sklandytuvu

Sklandytuvas išvelkamas lėktuvu ir atkabinamas aerodromo rajone. Susipažinsite su sklandytuvo skrydžio galimybėmis, pamėginsite patys pilotuoti sklandytuvą, pasigrožėsite gamta iš aukštai ir patirsite nuostabų skrydžio jausmą. Skrydžio trukmė - 20-30 min. 1 vieta keleiviui.

90€   Užsakyti

Apžvalginis skrydis ultra lengvuoju lėktuvu

Pasigrožėsite gamta iš paukščio skrydžio, patys pilotuodami, galėsite išbandyti lėktuvo pavaldumą ir patirti skrydžio jausmą. 1 keleivio vieta. Trukmė 10 min.

45€   Užsakyti

Skrydis ultra lengvuoju lėktuvu į Trakus

Kelyje link Trakų, grožėsitės Lietuvos gamta, ežerais ir įspūdinga pilimi iš paukščio skrydžio. Patys pilotuodami, galėsite išbandyti lėktuvo pavaldumą ir skrydžio jausmą. 1 keleivio vieta. Trukmė 25-30 min.

75€   Užsakyti

Apžvalginis skrydis lėktuvu

10 min. apžvalginis skrydis lėktuvu aerodromo apylinkėse. Apskrisdami didelį ratą, pasigrožėsite Lietuvos gamta iš paukščio skrydžio, patirsite skrydžio jausmą kartu su artimais žmonėmis. 3 vietos keleiviams.

75€   Užsakyti

Apžvalginis skrydis lėktuvu į Trakus

Skrisdami, kartu su artimais žmonėmis, grožėsitės Lietuvos gamta, ežerais ir įspūdinga Trakų pilimi. 3 vietos keleiviams. Trukmė 25-30 min.

150€   Užsakyti