Kviečiame į Paluknio aerodromą pažintiniam skrydžiui - susipažinti su aviacine technika, išbandyti orlaivio pilotavimo ypatumus ir patirti skrydžio jausmą. Siūlome padovanoti šią patirtį savo draugui, artimam žmogui ar kolegai. Skraidymų sezonas trunka nuo gegužės pradžios iki rugsėjo pabaigos, tačiau Kvietimą skrydžiui įsigyti ir dovanoti galite bet kada. Jis galios visą artimiausią skraidymų sezoną. Paruošėme Jums eilę pasiūlymų:

Pažintinis skrydis sklandytuvu

Sklandytuvas išvelkamas autoišvilktuvu ir atkabinamas maždaug 300 m. aukštyje. Apskrisite apžvalginį ratą virš aerodromo - susipažinsite su sklandytuvo skrydžio principais, patirsite skrydžio jausmą, pasigrožėsite Lietuvos gamta. Skrydžio trukmė - apie 5 min. 1 vieta keleiviui.

45€  Užsakyti

Lrytas.lt rekomenduoja smagų savaitgalį: skrydis sklandytuvu.

 

Pilotavimo pažintinis skrydis sklandytuvu

Sklandytuvas išvelkamas lėktuvu ir atkabinamas aerodromo rajone. Susipažinsite su sklandytuvo skrydžio charakteristikomis ir galimybėmis, pamėginsite patys pilotuoti sklandytuvą, pasigrožėsite gamta iš aukštai ir patirsite nuostabų skrydžio jausmą. Skrydžio trukmė - 20-30 min. 1 vieta keleiviui.

90€    Užsakyti

Pažintinis skrydis ultra lengvuoju lėktuvu

Susipažinsite su ultralengvojo lėktuvo skrydžio charakteristikomis. Pasigrožėsite gamta iš paukščio skrydžio, patys pilotuodami, galėsite išbandyti lėktuvo pavaldumą ir patirti skrydžio jausmą. 1 keleivio vieta. Trukmė 10 min.

45€    Užsakyti

Pažintinis skrydis ultra lengvuoju lėktuvu link Trakų

Susipažinsite su ultralengvojo lėktuvo skrydžio charakteristikomis. Kelyje link Trakų, grožėsitės Lietuvos gamta, ežerais ir įspūdinga pilimi iš paukščio skrydžio. Patys pilotuodami, galėsite išbandyti lėktuvo pavaldumą ir skrydžio jausmą.
1 keleivio vieta. Trukmė 25-30 min.

75€    Užsakyti

Pažintinis skrydis lėktuvu

10 min. pažintinis skrydis lėktuvu aerodromo apylinkėse. Apskrisdami didelį ratą, pasigrožėsite Lietuvos gamta iš paukščio skrydžio, išbandysite skrydžio jausmą kartu su artimais žmonėmis. 3 vietos keleiviams.

75€   Užsakyti

Pažintinis skrydis lėktuvu link Trakų

Skrisdami, kartu su artimais žmonėmis, grožėsitės Lietuvos gamta, ežerais ir įspūdinga Trakų pilimi. Susipažinsite su lėktuvo charakteristikomis, išbandysite skrydžio jausmą.
3 vietos keleiviams. Trukmė 25-30 min.

150€    Užsakyti