Renginiai aerodrome

Kviečiame  į Vilniaus aeroklubo skraidymų bazę Paluknio aerodrome – įdomiai, aktyviai ir turiningai praleisti laiką - įmonių kolektyvus, draugų grupes, šeimas, ar pavienius atraktyvaus poilsio entuziastus. Esame paruošę įvairių pasiūlymų renginiams su skraidymais

Siūlome – vietą pramoginiam renginiui, salę konferencijai, pažintinius skrydžius sklandytuvais ir lėktuvais, ekskursiją susipažinimui su aerodromo veikla bei orlaiviais, orlaivių ekspoziciją.

Vieta renginiui. Turime jaukią aikštelę šalia skrydžių lauko, kur tilps pavėsinė, scena, baras ar kiti įrengimai net ir dideliam kelių šimtų svečių renginiui.
Nedideliam kolektyvui galime pasiūlyti pavėsinę ar vasarnamį su vieta piknikui.
Taip pat, turime salę konferencijai ar vaišėms patalpoje, kurioje tilps kelios dešimtys žmonių.

Skrydžiai. Paruošime 2-3 dviviečius sklandytuvus (po 1 vietą keleiviui), 3-4 ultralengvuosius lėktuvus (po 1 vietą keleiviui) bei 1-2 keturviečius lėktuvus (po 3 vietas keleiviams). Skrydžių kainos.

Veiksmas. Darbinė konferencija (jei suplanuota), po jos - pramoginė pažintinė dalis. Ekskursija prie technikos, supažindinimas su aerodromo veikla, sportu, vaikų stovyklomis.  Supažindinamieji skrydžiai. Jų trukmė – priklausys nuo žmonių skaičiaus ir pasirinktų skrydžių tipo. Po skrydžių ar kol kiti kolegos skrenda (jei kolektyvas didelis) – laisvalaikis renginio vietoje. Veiksmo eigą ir skrydžių laiką parinksime suderinę iš anksto, pagal bendrą Jūsų renginio programą.

Užkandžiai. Aerodrome yra kavinė, kurioje, iš anksto suderinus, puikios virėjos pagamins skanaus maisto išsinešimui į Jūsų veiksmo vietą ar pasibuvimui kavinėje.

Nakvynė.  Turime keletą dviviečių kambariukų svečiams ir daug vietos palapinėms.